Hledáme kolegu či kolegyni do týmu!

Do našeho týmu hledáme kolegu či kolegyni na pozici odborný pedagogický pracovník/ odborná pedagogická pracovnice pro MŠ.

Náplň práce:

• poskytování metodické podpory pedagogům pražských mateřských škol vzdělávajících děti s odlišným mateřským jazykem (OMJ). Jedná se o: komunikaci a nastavování spolupráce s vedením školy, hospitace při činnostech a následná reflexe s pedagogem, pomoc s tvorbou individuálních vzdělávacích plánů pro děti s OMJ, pomoc s nastavením jazykové podpory pro děti s OMJ,

• sběr dobré praxe a vytváření metodických materiálů na internetový portál www.inkluzivniskola.cz,

• příprava a lektorování vzdělávacích seminářů pro pedagogické pracovníky na téma podpora dětí s OMJ v MŠ.

Více informací naleznete v přiloženém inzerátu.

Zájemce prosíme o zaslání CV a motivačního dopisu do 31. srpna 2016 na email: prochazkova@meta-ops.cz.

publikováno: 29. 08. 2016