Kulatý stůl v Liberci věnovaný tématu vzdělávání a začleňování žáků s odlišným mateřským jazykem

Zveme Vás na poslední ze série pěti regionálních kulatých stolů, který se tentokráte bude konat v Liberci, dne 12. května 2015.
Přihlašovat se můžete přes on-line registrační formulář, a to do 6. května 2015. Počet míst je omezen.

Kulatý stůl pořádají META, o.p.s. – Společnost pro příležitosti mladých migrantů a Centrum na podporu integrace cizinců v Libereckém kraji za laskavé spolupráce Krajského úřadu Libereckého kraje.

Setkání se zúčastní zástupci klíčových organizací a institucí Libereckého kraje, kteří se podílí na integraci žáků s migrační zkušeností a neznalostí vyučovacího jazyka do vzdělávacího systému.

Více informací nanajdete na http://www.meta-ops.cz/aktuality/kulaty-stul-v-liberci-venovany-tematu-vzdelavani-a-zaclenovani-zaku-s-odlisnym-materskym.

publikováno: 30. 04. 2015