META otevírá registraci do seminářů pro pedagogy ZŠ a SŠ

META připravuje na jaro 2015 již klasický cyklus tří akreditovaných seminářů pro pedagogy ZŠ, SŠ z celé ČR.

Úvod do začleňování žáků s odlišným mateřským jazykem
9. 3. 2015
Anotace ZDE

Úvod do výuky češtiny jako cizího/druhého jazyka
19. 3. 2015
Anotace ZDE

Principy práce s žáky s odlišným mateřským jazykem ve výuce
30. 3. 2015
Anotace ZDE

Semináře obsahují teoretická východiska a zároveň praktické zaměření na konkrétní problémy pedagogů českých škol při jejich práci s žáky s odlišným mateřským jazykem. Více o obsahu a akreditacích jednotlivých seminářů se dozvíte v anotacích. Semináře je možné absolvovat jako cyklus nebo jednotlivě. Po absolvování každého semináře obdrží účastník certifikát. Pro jeho získání je nutné absolvovat seminář v plné délce.

Místo: Praha – konkrétní místo bude registrovaným zájemcům upřesněno
Čas: 9:30 – 16:30
Poplatky: Účastnický poplatek za osobu je Kč 800,- za 1 seminář

Vzhledem k omezené kapacitě prosíme o včasnou registraci (pomocí online formulářů u jednotlivých seminářů, nebo na stránkách http://www.meta-ops.cz/aktualni-nabidka-seminaru ) - nejpozději do 28. 2. 2014.

Pro více informací o seminářích a projektu Program na podporu pedagogických pracovníků při práci s žáky cizinci kontaktujte koordinátorku projektu Petru Kozílkovou na kozilkova@meta-ops.cz .

Projekt je spolufinancován z prostředků Evropského fondu pro integraci státních příslušníků třetích zemí (EIF 2013 - 19) a z prostředků MŠMT

publikováno: 10. 02. 2015