Odborný seminář pro pedagogy mateřských škol zaměřený na problematiku práce s dětmi cizinců

V rámci podpořeného projektu programu Evropského integračního fondu v rámci MV ČR připravilo sdružení META ve spolupráci s InBáze Berkat o.s.

Kdy?

1. termín: 25. června 2010, od 9,00 do 14,30 hod.

2. termín: 29. června 2010, od 9,00 do 14,30 hod.

Kde?

Komunitní centrum InBáze, Legerova 50, Praha 2 (blízko I. P. Pavlova)

Pro koho?

Seminář je určen pedagogickým pracovníkům mateřských škol, kteří se v rámci svého působení setkávají s dětmi a rodiči přicházejícími z odlišného jazykového a kulturního prostředí.

Seminář bude zaměřen na témata: komunikace s rodiči cizinců, pedagogická práce s dětmi cizinců, specifika kulturně odlišných skupin, představení některých praktických a metodických materiálů, společná diskuse a výměna zkušeností.

Vzhledem k omezené kapacitě (15 účastníků na jeden termín) prosíme o včasnou registraci na emailu titerova@meta-os.cz nebo na telefonu +420 222 521 446. Na stejných kontaktech Vám rádi poskytneme více informací.

Semináře jsou bezplatné.

publikováno: 11. 06. 2010