Pro pedagogy ZŠ v Praze cyklus 3 seminářů na téma začleňování žáků s odlišným mateřským jazykem

Máte ve škole žáky s odlišným mateřským jazykem a nevíte, co s nimi? Řešíte, do jaké třídy je zařadit, jak je známkovat nebo učit česky? Tak právě Vám je určen cyklus tří seminářů zaměřených na začleňování žáků s odlišným mateřským jazykem do ZŠ .

Úvod do začleňování žáků s odlišným mateřským jazykem do ZŠ

30. listopadu 2017, 9:00-16:00 - Praha, Americké centrum, Tržiště 13, Praha 1.

V případě zájmu se registrujte ZDE

Výuka češtiny jako druhého jazyka

12. října 2017 (1. část), 9. listopadu 2017 (2. část) - vždy 9:00 - 16:00 - Praha, Americké centrum, Tržiště 13, Praha 1.

V případě zájmu se registrujte ZDE

Principy práce s žáky s odlišným mateřským jazykem

25. října 2017, 9:00 - 16:00, Praha (přesné místo bude upřesněno)

V případě zájmu se registrujte ZDE

Semináře jsou pro účastníky zdarma.

Semináře lze absolvovat jako cyklus či jednotlivě.

Semináře se konají v rámci projektu Češtinou k inkluzi, který je podpořen Operačním programem Praha - Pól růstu ČR a jsou určeny pouze účastníkům z Prahy.

Pro více informací se obracejte na Kristýnu Slavatovou na vzdelavani@meta-ops.cz

publikováno: 13. 06. 2017