Jak začít učit, posloupnost, plány kurzů

V této sekci najdete kroky, jak začít učit, a dále též příklady plánů kurzu pro své lekce češtiny.

K dispozici jsou zde obsahy 3 letních kurzů realizovaných METOU v srpnu 2010. Jednalo se o kurzy pro děti ve věku 6-9 let (kurz č. 1), kurz č. 2 (9-12 let), kurz č. 3 (12-15 let). Plány kurzů jsou ke stažení v podsekci Plány kurzů a témata v hlavním menu.

V lekcích pak můžete používat aktivity a pracovní listy, které jsou ke stažení v levém menu Aktivity a Pracovní listy.

Vaše hodnocení: Žádné Average: 5 (1 vote)