Lidé a čas

Na tomto místě si můžete stáhnout jednotlivé pracovní listy ze vzdělávacího okruhu Lidé a čas pro 2. a 3. třídu základní školy, přičemž se „v tematickém okruhu vychází od nejznámějších událostí v rodině, obci a regionu a postupuje se k nejdůležitějším okamžikům v historii naší země.“ (RVP ZV)

Níže uvedené materiály obsahují pracovní list, komentář, jazykovou tabulku podporující princip propojení výuky obsahu a jazyka a přílohy k aktivitám.

K materiálům jsou též připojeny pracovní listy do hodin českého jazyka ve 2. a 3. ročníku. Nechte se inspirovat i dalšími materiály spolu s doporučením k jazykové výuce na 1. stupni.

Lidé a čas:

1. Části dne
  2. Dny v týdnu
  3. Kolik je hodin?
  4. Roční období
  5. Staré pověsti české

field_vote:
Vaše hodnocení: Žádné Average: 1 (1 vote)