OPĚT OTEVÍRÁME E-LEARNINGOVÉ VZDĚLÁVÁNÍ PRO PEDAGOGY

14. listopadu 2016 budeme opět zahajovat dva e-learningové kurzy pro pedagogy ke vzdělávání a začleňování žáků s odlišným mateřským jazykem. Přihlašte se na Výuku češtiny jako druhého jazyka nebo Principy práce s žáky s odlišným mateřským jazykem ve výuce. Každý kurz má 120 vyučovacích hodin a jeho součástí jsou tři prezenční setkání. Kurz bude probíhat celý školní rok 2016/2017 a bude zakončen v červnu 2017. Více informací naleznete v anotaci, která se objeví po prokliku názvu e-learningového kurzu. Přihlášky můžete podávat ZDE. Cena jednoho kurzu je 3 500,- Kč. Kurzy jsou akreditované MŠMT.
publikováno: 26. 05. 2016