Předsudky jsou out

26.8. 2010

Připojte se k projektu Předsudky jsou out, který je určen studentům a pedagogům středních škol. Výběr středních škol v Karlovarském, Královéhradeckém, Libereckém a Pardubickém kraji stále probíhá.

Cílem projektu je:

• Snížit tendenci utváření postojů a názorů na základě zažitých stereotypů a předsudků
  • Zvýšit informovanost o situaci národnostních a etnických menšin žijících v ČR
  • Podpořit studenty v realizaci vlastních projektů, které budou v rámci boje proti rasismu a xenofobii
  • Posílit školy v naplňování průřezových témat Osobnostní a sociální výchova a Multikulturní výchova
  • Posílit školy v interaktivní, zážitkové a projektové formě výuky

Více se dozvíte na stránkách projektu Předsudky jsou out.

publikováno: 26. 08. 2010