• Platforma vyučujících ČDJ v MŠ: Plánování kurzu s lehkostí aneb Jak na sylabus ČDJ v MŠ

Nevíte si rady, s čím při práci s vícejazyčnými dětmi začít? Střídáte na lekcích jazykové přípravy témata, ale chybí Vám ucelená struktura? Jak naplánovat kurz ČDJ na celý školní rok?

Datum:
30. května 2023 (14:00 - 16:30 hodin)
Místo:
META, o.p.s. – Žerotínova 1124/35, 130 00 Praha 3
Lektoruje:
Kateřina Poupě, Natalie Baránková
Rozsah:
3 hodiny
Cena:
zdarma
* seminář je určen pouze zájemcům vykonávajícím svou činnost na území hl. m. Prahy

CÍL PLATFORMY
Přijďte si do METY popovídat o tom, jak pracují s vícejazyčnými dětmi zkušené lektorky. Budeme sdílet, co se osvědčilo Vám a Vašim kolegyním v praxi. Dozvíte se, jakou posloupnost jednotlivých témat a provázanost s gramatickými jevy doporučují odborníci z hlediska vývoje jazyka v předškolním věku.

PRO KOHO JE PLATFORMA URČENA
Platforma je určena pedagogickým pracovníkům MŠ vykonávajícím svou činnost na území hl. m. Prahy.

Kontaktujte nás pro více informací
vzdelavani@meta-ops.cz
773 609 395

Platforma je realizována v rámci projektu iKAP II – Inovace ve vzdělávání, reg. číslo CZ.02.3.68/0.0/0.0/19_078/0021106, který je financován Evropskou unií v rámci Operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání.

/></p>
</body></html>