Volná místa na semináři pro pedagogy ZŠ: Elektronické zdroje pro výuku žáků s OMJ - Plzeň a Beroun

Název: Elektronické zdroje pro výuku žáků s OMJ - Plzeň a Beroun

OBSAH:
Seminář pro pedagogy ZŠ Elektronické zdroje, materiály a tipy pro výuku žáků s odlišným mateřským jazykem (ICT ve výuce žáků s OMJ v ZŠ) nově v Plzni a Berouně.

Provedeme Vás dostupnými internetovými a elektronickými zdroji a nástroji pro výuku češtiny jako druhého jazyka. Informace Vám pomohou zefektivnit začlenění žáků s OMJ ve Vaší škole.

Datum: 18. února 2019, 14:00 - 17:15
Místo: PLZEŇ - ZŠ Masarykova, Jiráskovo nám. 878/10, 326 00 Plzeň
Lektoruje: Mgr. Petra Vávrová
Rozsah: 4 vyučovací hodiny
Cena: zdarma
REGISTRACE: zde

Datum: 19. února 2019, 14:00-17:15
Místo: BEROUN - konkrétní místo upřesníme
Lektoruje: Mgr. Petra Vávrová
Rozsah: 4 vyučovací hodiny
Cena: zdarma
REGISTRACE: zde

Semináře jsou realizovány v rámci projektu Program na podporu pedagogických pracovníků při práci s žáky cizinci VIII (reg. č. AMIF/7/03), který je financován v rámci národního programu Azylového, migračního a integračního fondu a rozpočtu Ministerstva vnitra České republiky.

publikováno: 04. 02. 2019