Školení volnočasových pedagogů a lektorů

Od středy 3. dubna do neděle 7. dubna.

Doubravka u Chotěboře.

Školení je určeno všem pracovníkům s mládeží, zaměstnancům DDM, volnočasovým pedagogům a lektorům na volné noze působícím v těchto pěti krajích: Jihočeský, Plzeňský, Karlovarský, Středočeský, Královehradecký.

Školení je pořádáno v rámci projektu „Stereotýpek v nás“ (http://stereotypek.mkc.cz) zaměřeného na interkulturní výchovu a prevenci xenofobie a rasismu. Prožitkové kurzy zde tvoří součást nabízeného vzdělávacího programu pro Střední odborné školy a učiliště s maturitou. Vytvořené metodiky nabízíme k dalšímu využití ve volnočasové pedagogice. Zveme vás proto na školení založeném na metodice prožitkového kurzu „Túra kulturou“.

publikováno: 07. 03. 2013