Leták MŠMT pro mladé lidi z Ukrajiny, kteří nejsou žáci SŠ

Setkali jste se s mladými lidmi z Ukrajiny ve věku střední školy, kteří ale z nějakého důvodu na SŠ v ČR nestudují? Chcete jim dát komplexní informace k jejich možnostem? Chcete je podpořit, aby svoje další vzdělávání neodkládali?

MŠMT vydalo informační materiál PODPORA MLADISTVÝCH Z UKRAJINY VE VĚKU 15+, KTEŘÍ NEJSOU ŽÁKY STŘEDNÍ ŠKOLY V ČR.
Materiál shrnuje odpovědi na otázky: Jak se stát žákem SŠ? Co mohu dělat dál? Kde najdu podporu?

Informační materiál je dostupný v češtině, ukrajinštině a angličtině.

Neváhejte leták předat rodičům a dětem, pro které jsou informace určené, ale i dalším organizacím, které s těmito lidmi pracují.

publikováno: 09. 02. 2023