Nabídka relaxačních programů pro děti uprchlíků

Eko Art Therapy institut ve spolupráci s Nadací RSJ nabízí školám a pořadatelům volnočasových aktivit, kteří mají ve svých třídách či skupinách děti a žáky z Ukrajiny, psycho-relaxační tvorbu v přírodě pro děti a případně maminky. Cílem aktivit je psychická podpora pro ukrajinské rodiny s dětmi, jejich české kamarády a propojení s českou komunitou.

Nabídka je určena školám a dalším organizacím pracujícím s dětmi a mládeží v Praze, Středočeském, Ústeckém a Královéhradeckém kraji. Po domluvě je možné realizovat programy i jinde v ČR.

Kontakt: institutekoart@gmail.com.

Více informací v přiložených letácích.

publikováno: 13. 09. 2022