Role a činnosti asistenta pedagoga při podpoře vícejazyčných dětí v MŠ – webinář

Nabízíme webinář zaměřený na role a činnosti asistenta pedagoga při podpoře vícejazyčných dětí v mateřských školách. Seznámíme Vás s rolí, kompetencemi a náplní práce asistenta pedagoga v kontextu podpory vícejazyčných dětí a poskytneme tipy na efektivní komunikaci s jejich rodiči.

datum: Dle objednání
místo: on-line, platforma ZOOM
lektoruje: Milena Poeta
cena: 847,- Kč včetně DPH / osoba

CÍL WEBINÁŘE
Účastníci získají přehled o potřebách vícejazyčných dětí a praktické tipy, jak jim lépe porozumět a podpořit je v procesu adaptace a integrace do třídního prostředí. Diskutovat budeme i o základních principech spolupráce s učiteli s cílem aktivního začlenění vícejazyčných dětí do vzdělávacího procesu.

Rozsah: 3 vyuč. hodiny

OBSAH

• Vícejazyčné dítě v kontextu české mateřské školy.
  • Podpora vícejazyčných dětí ve třídě.
  • Role a náplň práce asistenta pedagoga.
  • Komunikace s vícejazyčnými rodiči.
  • Spolupráce s učiteli a učitelkami.

PRO KOHO JE WEBINÁŘ URČEN
Webinář je určen pro asistenty a asistentky pedagoga, kteří se chtějí lépe připravit na podporu vícejazyčných dětí – začátečníky, nebo i pokročilé, kteří hledají inspiraci a mají chuť sdílet konkrétní situace ze třídy.

CERTIFIKÁT

Účastníci obdrží osvědčení po absolvování celého semináře.

Maximální počet účastníků: 16

Kontaktujte nás pro více informací
viznerova@meta-ops.cz