Platforma pro pedagogy z MŠ: Adaptace vícejazyčných dětí v MŠ

Potřebujete poradit, jak vhodně nastavit počáteční adaptaci vícejazyčných dětí v mateřské škole? Jak podpořit tyto děti, aby se v novém prostředí mateřské školy cítily dobře, spokojeně, jistě a bezpečně?
Datum a čas:
29. srpna 2024, 16—18
Místo:
online na platformě Zoom (registrovaným pošleme odkaz na připojení)
Cena:
zdarma

Cílem online setkání je představit doporučené a efektivní postupy, jak vhodně nastavit proces adaptace. Dozvíte se, proč je dobré pracovat s adaptačním plánem a seznámíte se s dalšími nástroji, které vám proces adaptace (nejen vícejazyčných) dětí mohou zpříjemnit. Setkáním Vás provede Natalie Baránková.

OBSAH

• jak nastavit proces adaptace
  • specifické potřeby vícejazyčných dětí při adaptaci
  • adaptační plán
  • příklady a sdílení dobré praxe

Platforma je určena pedagogickým pracovníkům MŠ, kteří se v rámci svého působení setkávají s dětmi přicházejícími z odlišného jazykového a kulturního prostředí.

Kontaktujte nás pro více informací
suvarska@meta-ops.cz
773 609 395

Nadace České spořitelny podporuje projekt organizace META – Podpora vzdělávání nově příchozích vícejazyčných dětí a žáků.