Jak zakončit školní rok a posílit vztahy ve třídě

Přemýšlíte, jak zakončit školní rok s úsměvem a posílit vztahy ve třídě před prázdninami? Nevíte, jak zabavit děti a vydržet do konce června nebo netušíte jak do aktivit zapojit vícejazyčné děti, které se česky teprve učí? Pak máme pro vás ideální řešení! Přijďte se inspirovat na další setkání pro asistentky a asistenty pedagoga pracující s dětmi v mateřských nebo základních školách.

datum: 12. 6. 2024
rozsah akce: 2 hodiny
místo: prezenční setkání META, o. p. s.
cena: zdarma

Seznámíte se s aktivitami, které zábavnou formou  posilují třídní kolektiv a přispívají ke vzájemnému porozumění mezi dětmi různého věku. Budeme se věnovat zábavným a interaktivním metodám, které pomáhají dětem lépe se poznat a společně vytvářet přátelské prostředí.

Ať už jste ve třídě, na zahradě či na výletě, tyto aktivity vám pomohou a zlepší vaši práci.  Na setkání si je společně s námi prakticky vyzkoušíte.

Těšíme se na vaši účast a na společné odpoledne plné smíchu a zábavy!

Setkání povedou metodičky pro MŠ a ZŠ Kristýna Chmelíková a Zuzana Prokopová.

Setkání se koná v rámci projektu Do školy společně, který je realizován za technické a finanční pomoci UNICEF v rámci pracovního plánu s Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy.

Podívejte se na prezentaci a sdílení zkušeností ze setkání.

META Aktivity setkání pro AP 12.6.2024 META Setkání pro AP 12.6.2024 - prezentace