Kulatý stůl na téma: Pozice asistenta pedagoga v procesu vzdělávání a začleňování žáků s OMJ

META, o.p.s. Vás zve na kulatý stůl v Praze, který se uskuteční ve čtvrtek 11. 12. 2014, v Goethe Institutu (konfereční místnost, od 13:00 do 16:30). Registrace možná on line do 04. 12. 2014. Počet míst je omezen.

Kulatý stůl bude zaměřen na pozici asistenta pedagoga v procesu vzdělávání a začleňování žáků s odlišným mateřským jazykem s důrazem na asistenta dvojjazyčného.

Cílem kulatého stolu je především rozvinutí odborné diskuse zkušených asistentů pedagoga a klíčových aktérů integračního a vzdělávacího procesu žáků s OMJ, kteří jsou činní zejména v oblasti zřizování pozic a následné podpory asistentů pedagoga pro tyto žáky.

Tato akce se koná pod záštitou ministra školství, mládeže a tělovýchovy, pana PhDr. Marcela Chládka MBA.

Více informací na http://www.meta-ops.cz/aktuality/kulaty-stul-na-tema-pozice-asistenta-pedagoga-v-procesu-vzdelavani-a-zaclenovani-zaku-s

publikováno: 26. 11. 2014