Rodina – testy A1 a A2

Tyto materiály slouží jako informace o tom, co by dítě konkrétně mělo umět v daném tématu. Můžete je použít jako test i jako pracovní list.

Obsah vychází ze soupisu dovedností. V testu nenajdete všechny dovednosti, jen ty, které lze ověřovat písemně bez pomoci učitele. Pokud potřebujete ověřit úroveň žáka ve všech kompetencích, je nutné přidat rozhovor, simulaci situace či další doplnění podle toho, co se ve Vaší výuce odehrálo a co je pro Vaši školu / třídu důležité.

Slovní zásoba většiny testů vychází z „kartiček“ k jednotlivým tématům, které najdete také v MATERIÁLECH K TÉMATŮM.

Všechny testy si zde můžete prohlédnout v pdf a stáhnout v pdf nebo ve wordu.

Materiál byl upraven v rámci projektu „Využití e-learningu a elektronických výukových materiálů při práci s žáky cizinci II“, který je spolufinancován z prostředků Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR.