KIKUS

KIKUS je komplexní metoda výuky druhého jazyka vyvinutá v Německu pedagožkou Edgardis Garlin, která se dá využít při vedení kurzu češtiny v mateřských školách i při výuce na prvním stupni ZŠ (děti do 10 let). Metodu v České republice pilotovala společnost META po dobu dvou let na dvou pražských mateřských školách.

KIKUS karty

Metoda KIKUS cíleně zprostředkovává jazyk skrze hry pro děti v malých skupinách. Podporuje zapojení rodičů ve smyslu partnerství při vícejazyčné výchově a vzdělávání dítěte.

Materiály KIKUS Čeština můžete zakoupit v elektronické verzi, vytisknout a využívat je tak při své práci.

Co KIKUS Čeština obsahuje?

KIKUS Metodika
Obrázkové karty (240 karet v barevné a černobílé verzi)
3 sady pracovních listů
Pracovní listy s obrázkovými kartičkami

Cena: 2 000,-

KOUPIT

K metodě také vyvinulo Zentrum für kindliche Mehrsprachigkeit aplikaci KIKUS (dostupnou pro Android i Apple).