+420 773 304 464 info@meta-ops.cz

Nábor účastníků do programu Meta Akademie

Lákají Vás nové profesní obzory? Chcete mít možnost věci opravdu měnit? Pokud jste pedagog MŠ, ZŠ nebo SŠ (nebo jiný odborný pracovník ve školství), případně se zabýváte problematikou začleňování dětí s OMJ v dalších organizacích, pak hledáme právě Vás! 

Dlouhodobý vzdělávací program „META Akademie“ je určený budoucím lektorům naší organizace. Staňte se certifikovaným lektorem a pomáhejte pedagogům v rozvoji a posílení kompetencí v oblasti vzdělávání dětí a žáků s odlišným mateřským jazykem (OMJ) na všech školních stupních (MŠ, ZŠ, SŠ) a v různých specializacích. 

Datum konání:
10/2021 – 06/2022
Místo konání: prezenčně Praha (cca 5–6 dní po dobu trvání kurzu) nebo dle aktuálních vládních opatření online
Cena: není zpoplatněno, vzdělávací program je hrazen z projektu AMIF (reg.č. AMIF 25/01)

Své profesní CV (včetně fotografie) a motivační dopis, prosíme, zasílejte do 13. 6. 2021 na email: akademie@meta-ops.cz

Využijte zázemí a zkušenosti stabilní, zavedené organizace v oblasti vzdělávání žáků s OMJ a staňte se členem týmu lektorů META Akademie. Cílem kurzu je vyškolení certifikovaných lektorů, kteří budou dále samostatně vést naše akreditované semináře pro pedagogy a předávat know-how naší organizace. 

Vzdělávací program tvoří povinné a volitelné části, které umožní sestavit individuální vzdělávací plán pro každého účastníka kurzu v souladu s jeho zájmy a potřebami. Program pro budoucí lektory je rozdělen podle stupňů vzdělávání (MŠ, ZŠ, SŠ) a nabízí účastníkům výběr další specializace (např. problematika začleňování dětí s OMJ do školského systému, metody ve výuce, výuka češtiny jako druhého jazyka nebo příprava na maturitu z předmětu český jazyk a literatura). Účastníci budou absolvovat několik vzdělávacích modulů (akreditované semináře, lektorské dovednosti, konzultace, řízené samostudium). 

Absolventi META Akademie budou mít možnost získaný certifikát ihned uplatnit v praxi a vést vlastní seminář již v rámci programu. 

Kontakt: Další informace o programu vám poskytne Jarka Swoboda, swoboda@meta-ops.cz .

publikováno: 20. 05. 2021

Logo občanského sdružení META.

Portál byl vytvořen za finanční podpory Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR, Evropského fondu pro integraci státních příslušníků třetích zemí a Ministerstva vnitra ČR.