7. setkání Platformy pro DAP/AP

Sdílení zkušeností, metodická podpora, inspirace do praxe: AKTUÁLNÍ SITUACE UKRAJINSKÝCH DĚTÍ VE ŠKOLÁCH

Přidejte se k nám na již sedmé setkání otevřené skupiny (platformy) pro (dvojjazyčné) asistentky a asistenty pedagoga, kteří pracují s vícejazyčnými dětmi v MŠ, ZŠ nebo SŠ.

Na tomto setkání se budeme věnovat především aktuální situaci ukrajinských dětí ve školách. V bezpečném prostředí si budeme povídat o situacích z praxe, navzájem se inspirovat i společně hledat možná řešení a praktické tipy, které vám ve vaší práci pomohou.

Setkáním vás provedou metodičky METY Milena Poeta (MŠ) a Zuzana Prokopová (ZŠ), které vám nabídnou metodickou podporu a rády poradí, kde hledat materiály a informační zdroje pro vaši práci.

Připojí se také psycholožka/terapeutka z METY Natalia Lobanova a poradí vám, jak pomáhat příchozím dětem z Ukrajiny i samy sobě.

Bonusem programu bude ukázka jazykových her a návod, jak je využít ve vaší praxi.

KDE: META, o.p.s., Žerotínova 35, Praha 3
KDY: 14. listopadu 2022