Podpora pro adaptační skupiny

Připravili jsme pro vás tipy, které vám pomohou nastavit adaptační skupinu tak, aby se vám v ní dobře pracovalo a byla pro děti přínosná. Materiál se zaměřuje na adaptační skupiny pro děti ve věku 3-6 let zřizované podle výzvy MŠMT.

Tipy pro adaptační skupiny 3-6 let:

V dokumentu se dozvíte, jak co nejlépe zařídit prostor adaptační skupiny, co by v něm nemělo chybět a na co při tvorbě prostoru pro děti nezapomenout. Představíme vám naše tipy na didaktické hry, hračky a pomůcky. Dozvíte se, proč je důležité nastavit v adaptační skupině denní režim a jasná pravidla, jaké aktivity pro děti předškolního věku zařadit, a jak začít s výukou českého jazyka.