+420 773 304 464 info@meta-ops.cz

META, o.p.s. každoročně pořádá různé akce určené pro zájemce o problematiku začleňování dětí a žáků s odlišným mateřským jazykem. Na konferencích, kulatých stolech či odborných panelech se můžete dozvědět aktuální informace z oboru, diskutovat a získat tak cenné kontakty a inspiraci pro další činnost. Seznam plánovaných akcí je průběžně aktualizován.

Přemýšlíte, jak zakončit školní rok s úsměvem a posílit vztahy ve třídě před prázdninami? Nevíte, jak zabavit děti a vydržet do konce června nebo netušíte jak do aktivit zapojit vícejazyčné děti, které se česky teprve učí? Pak máme pro vás ideální řešení! Přijďte se inspirovat na další setkání pro asistentky a asistenty pedagoga pracující s dětmi v mateřských nebo základních školách.

Kdy: 12. června 2024, 15.30 - 17.30
Kde: META, o. p. s., Žerotínova 35, Praha 3
Cena: zdarma

Připojte se na další online setkání určené pro ukrajinské AP pracující v základních školách. Tentokrát se zaměříme na téma hodnocení vícejazyčných žáků a žákyň a na roli AP při hodnocení.

Kdy: 4. června 2024, 15.30 - 17.30
Kde: online na platformě Zoom (registrovaným pošleme odkaz na připojení)
Cena: zdarma

Portál byl vytvořen za finanční podpory Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR, Evropského fondu pro integraci státních příslušníků třetích zemí a Ministerstva vnitra ČR.