Akreditovaný kurz zaměřený na tvorbu vzdělávacích programů a projektů

3.3. 2011

Agnes, o.s. nabízí možnost účasti v bezplatném akreditovaném kurzu zaměřeném na tvorbu vzdělávacích programů a projektů.
Kurz zahrnuje 3 výukové dny (2denní + 1denní setkání) a e-learningovou část mezi oběma setkáními. Kurz proběhne 15. a 16. března (Sedlec u Prahy) a 28. března 2011 (Praha) a je určen zájemcům z celé republiky.

Jedná se o kurz pořádaný v rámci projektu Klíče pro život - téma multikulturní vzdělávání pro děti a mládež.

Během kurzu získáte základní informace o postupu při sestavování vzdělávacích programů pro děti a mládež a v průběhu e-learningu budete mít možnost si vytvořit vlastní vzdělávací projekt.

Kurz jsme realizovali již 7x a nyní je poslední možnost se jej zúčastnit, neboť vzdělávací fáze projektu končí.

Přihlásit se je možné do 10. března 2011.

Více informací najdete na: http://www.agnes.cz/index.php?cmd=page&id=226

publikováno: 03. 03. 2011