META o.p.s. hledá kolegu / kolegyni!

Hledáme spolupracovníka/spolupracovnici na pozici

odborný pedagogický pracovník / odborná pedagogická pracovnice

Náplň práce:

• poskytování metodické podpory pedagogům českých základních a středních škol vzdělávajících žáky s odlišným mateřským jazykem. Jedná se o:
    - komunikaci a nastavování spolupráce s vedením školy
    - hospitace v hodinách a následná reflexe s pedagogem
    - pomoc s tvorbou individuálních vzdělávacích plánů pro žáky s odlišným mateřským jazykem,
  • vytváření metodických materiálů na internetový portál www.inkluzivniskola.cz,
  • příprava a lektorování vzdělávacích seminářů pro pedagogické pracovníky na téma Vzdělávání žáků s odlišným mateřským jazykem v českých školách,
  • metodické vedení asistentů pedagoga pro žáky s odlišným mateřským jazykem.

Více informací v přiloženém inzerátu.

Zájemce prosíme o zaslání CV a motivačního dopisu do 15. září 2013 na email: prochazkova@meta-ops.cz.

publikováno: 22. 08. 2013