METApodpora pedagogů a žáků cizinců v roce 2012/13

Potřebují vaši žáci cizinci i v novém školním roce pomoci se začleněním do výuky? Máte ve třídě nové žáky, kteří nerozumí dobře česky? Potřebujete pomoci při komunikaci s jejich rodiči?

Také ve školním roce 2012/2013 pokračuje META, o.p.s. v aktivitách, které vám pomohou zvládnout s přehledem a profesionálně skutečnost, že máte ve škole nebo ve třídě žáky cizince. Více o nabídce organizace META, o.p.s. se dozvíte v novém newsletteru. Chcete-li informace dostávat pravidelně, objednejte si newsletter na info@meta-ops.cz.

publikováno: 17. 10. 2012