+420 773 304 464 info@meta-ops.cz

MKC Praha Vás zve na seminář „JAK NA NĚ?! ANEB PRÁCE SE STEREOTYPY VE VÝUCE CELOSPOLEČENSKÝCH TÉMAT (AKREDITACE MŠMT).

  • Ocitli jste se někdy v situaci, kdy jste nevěděli jak reagovat na názory svých žáků? Jak se z pozice učitele vypořádat s kouzelnou formulí "všichni mají právo na svůj názor"?
  • Na semináři se seznámíte s tím, jaké mohou být role učitele při práci s aktuálními tématy ve třídě. Bude se diskutovat o tom, jak může učitel reagovat tváří v tvář stereotypům svých žáků. Dále se bude hovořit o tom, co za stereotypy stojí. Seminářem se budou prolínat teoretické i praktické části. Finální část semináře je věnována simulaci a následné reflexi situací ve třídě, kdy z úst žáků zaznívají některé stereotypní výroky.
  • Seminář je určen studentům pedagogiky, pedagogům 2. stupně ZŠ, SŠ a gymnázií, pracovníkům NNO a je poskytován ZDARMA.

  • Seminář s akreditací MŠMT bude pořádán 26. - 27. října 2017 vždy od 9.00 - 16.00 v Adalbertinu, Hradec Králové a účast na semináři je ZDARMA. Přihlášku je nutné vyplnit nejpozději do 22. října 2017 zde: https://docs.google.com/forms/d/1QwCUIr8nCloEmm1_2kRVkRVvtn_SGpGywHAt1iqnk1s/viewform?edit_requested=true. Více o semináři je uvedeno v pozvánce a nebo zde: http://mkc.cz/cz/informacni-sluzby/kalendar-akci/jak-na-ne-aneb-prace-se-stereotypy-ve-vyuce-celospolecenskych-temat-akreditace-msmt

publikováno: 15. 09. 2017

Logo občanského sdružení META.

Portál byl vytvořen za finanční podpory Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR, Evropského fondu pro integraci státních příslušníků třetích zemí a Ministerstva vnitra ČR.