Seminář týkající se problematiky začleňování žáků cizinců do výuky

META, o.p.s. - Společnost pro příležitosti mladých migrantů si Vás dovoluje pozvat na blok 3 seminářů akreditovaných MŠMT ČR týkající se problematiky začleňování žáků cizinců do výuky.

1. Úvod do problematiky začleňování žáků cizinců (8 hodin) 11. 3. 2013
2. Čeština jako cizí jazyk (8 hodin) 19. 3. 2013
3. Multikulturní výchova jako průřezové téma ŠVP - metody a možnosti (8 hodin) 27. 3. 2013

Místo konání: Americké centrum, Tržiště 13, Praha 1

Za účast na semináři obdržíte certifikát, získání certifikátu je podmíněno účastí na celém semináři, certifikáty obdrží účastníci na konci akce.

Každý seminář je akreditovaný zvlášť, je proto možné přihlásit se jen na některý z výše uvedených
Z důvodu nutnosti spolufinancování vybíráme účastnický příspěvek 300,-/1 seminář.
V případě zájmu se registrujte zde
Platební a registrační podmínky jsou k nahlédnutí zde
Více informací naleznete v přiložené pozvánce a anotaci k seminářům.

publikováno: 18. 02. 2013