Semináře na začleňování žáků-cizinců

Sdružení META připravuje již poněkolikáté pro pedagogy v krajích semináře na téma Začleňování žáků-cizinců do škol. Semináře jsou rozděleny do dvou dnů. První den je věnován úvodu do problematiky a praktickým tipům, co s cizinci ve škole dělat. Druhý termín je pak rozdělen na seminář zaměřený na Češtinu jako cizí jazyk a na práci s Interkulturní senzitivitou.

Tentokrát budou semináře v Plzeňském, Libereckém a Moravskoslezském kraji.

Seminář v Plzni se uskuteční již 13. 10. a 18. 10. 2010. Více informací naleznete v přiloženém letáku.

V listopadu proběhnou další dva semináře – v Ostravě a v Liberci. Sledujte naše stránky.

publikováno: 30. 09. 2010