+420 773 304 464 info@meta-ops.cz

Vyhlášení rozvojového programu MŠMT „Bezplatná výuka českého jazyka přizpůsobená potřebám žáků–cizinců z třetích zemí “

MŠMT vyhlašuje rozvojový program na „Bezplatnou výuku českého jazyka přizpůsobenou potřebám žáků–cizinců z třetích zemí“ na rok 2013.

"Na základě tohoto programu se poskytují finanční prostředky základním školám na částečnou úhradu, popřípadě krytí zvýšených nákladů souvisejících s poskytováním základního vzdělávání, zahrnující výuku českého jazyka přizpůsobenou potřebám svých žáků–cizinců z třetích zemí, která usnadní a umožní rychlejší integraci těchto žáků. (...) Na základě tohoto programu lze rovněž poskytovat finanční prostředky na částečnou úhradu, popřípadě krytí nákladů souvisejících s poskytováním jazykového vzdělávání v přípravných intenzivních jazykových kurzech pro žáky-cizince."

Žadatelé musí předložit žádosti nejpozději do 20. 11. 2012 do 15:00 hod. Více informací o programu naleznete na http://www.msmt.cz/vzdelavani/vyhlaseni-rozvojoveho-programu-ministerstva-skolstvi-mladeze-3

publikováno: 31. 10. 2012

Logo občanského sdružení META.

Portál byl vytvořen za finanční podpory Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR, Evropského fondu pro integraci státních příslušníků třetích zemí a Ministerstva vnitra ČR.