Zkušenosti se začleňováním nově příchozích žáků z Ukrajiny na ZŠ - setkání

Dne 10. 11. 2022 se uskuteční online diskuzní setkání ke sdílení praxe - Zkušenosti se začleňováním nově příchozích žáků z Ukrajiny na základních školách.

Pro koho je setkání určeno?
Pro vedoucí pracovníky základních škol po celé ČR, těšíme se tedy na všechny ředitele, zástupce i koordinátory začleňování ZŠ.

• Máte na škole větší množství nově příchozích žáků z Ukrajiny?
  • Řešíte témata spojená s jejich začleňováním či adaptací?
  • Hledáte tipy, jak pracovat s jejich motivací a jak nejlépe nastavit systém fungování jejich podpory?
  • Máte nějakou dobrou praxi, kterou byste rádi sdíleli s ostatními zástupci základních škol?
  • Máte ve škole ukrajinské asistenty pedagoga a zajímá Vás, kde pro ně hledat podporu?

Připojte se 10. listopadu 2022 v 16 hod na online diskuzní setkání.

Registrujte se zde
publikováno: 21. 10. 2022