META hledá lektora/lektorku češtiny jako druhého jazyka

Hledáme lektora/lektorku češtiny jako druhého jazyka (dále ČDJ) ročního přípravného kurzu češtiny pro budoucí studenty středních škol. Cílem přípravného kurzu je jazykový rozvoj účastníků v tématech a vzdělávacích oblastech ZŠ (jde o inovativní přístup propojování obsahu a jazyka). Více o konceptu kurzu najdete na našich v článku na webu.

Náplň práce:
• výuka v kurzu + příprava na výuku
• spolupráce na výukových a metodických materiálech
• evaluace výuky, účast na poradách týmu, rozvoj konceptu kurzu

Požadujeme:
• bohaté zkušenosti s výukou ČDJ dětí i/nebo dospělých
• zkušenosti s rozvojem čtenářské gramotnosti
• zkušenosti s tvorbou vzdělávacích programů
• kreativitu, flexibilitu, zodpovědnost, týmovou spolupráci
• znalost angličtiny a dalšího cizího jazyka výhodou
• zkušenosti s výukou na ZŠ/SŠ výhodou

Nabízíme:
• zajímavou, kreativní a inovativní práci v přátelském prostředí
• práci na 1,0 úvazek od září 2019 (ideální nástup v srpnu na 0,5 úvazku) minimálně do června 2021 (2 ročníky kurzu)
• prostor pro seberealizaci, přátelské prostředí

Pokud Vás nabídka zaujala a máte požadované zkušenosti, pošlete svůj životopis s motivačním dopisem do 31. 7. 2019 na strakova@meta-ops.cz.

publikováno: 21. 06. 2019