Hudební činnosti v logopedické prevenci

Milena Kmentová zve zájemce na praktický seminář pro učitelky MŠ Hudební činnosti v logopedické prevenci. Seminář je zaměřen na děti s atypickým vývojem řeči v běžných MŠ, na děti cizince, bilingvní děti…

Seminář se bude konat v sobotu 11. května od 14,30 do 18 hod. v Salesiánském centru v Kobylisích, Praha 8, Kobyliské náměstí 1.

Součástí semináře bude trocha teoretických informací a hlavně podrobná metodika k vytváření a realizaci těchto činností a her - vše vyzkoušíte na místě. Ze strany organizátora dostanete potvrzení o absolvování semináře. Díky grantu GAUK je seminář zdarma.

V případě zájmu o tento (nebo některý další) termín, pište na milenecka@email.cz.

V dubnovém čísle Poradce ředitelky mateřské školy by měl vyjít článek Hudební činnosti v logopedické prevenci – malá ochutnávka před seminářem.

publikováno: 22. 04. 2013