Novinka: tištěný "Průvodce světem vzdělávání žáků s OMJ na SŠ"

Publikace Vás chronologicky provede celým procesem vzdělávání žáků s odlišným mateřským jazykem (OMJ) na středních školách, od přijímacího řízení, přes výuku češtiny jako druhého jazyka a češtinu v ostatních předmětech až po maturitní a závěrečné zkoušky. A nejen to – skrze praktické ukázky a příklady dobré praxe, díky nimž se témata postupně rozvětvují a prohlubují, Vám nabídne širokou paletu inspirace.

Své si v ní najdou především pedagogové a vedení škol, ale v zásadě může být přínosná každému, kdo pracuje s dospívajícími s OMJ v oblasti vzdělávání.

Z publikace je možné si vybrat pouze jednotlivé kapitoly nebo ji přečíst souvisle, ale v každém případě se Vás bude snažit vtáhnout do „rozhovoru“ a průběžně vybízet i k práci s vlastním sebeuvědoměním. Neboť pojmenování aktuálního stavu a stanovení realistických cílů je prvním krokem na cestě k efektivní podpoře žáků s OMJ na Vaší škole.

K ZAKOUPENÍ NA WEBU METY

publikováno: 29. 03. 2023