ODLOŽENO: Informační setkání „Nový systém jazykové přípravy žáků s OMJ“

Děkujeme za Váš zájem o Informační setkání k novému systému jazykové přípravy dětí a žáků s OMJ. Ve středu 17.3. 2021 jsme bohužel obdrželi informaci z MŠMT, že se v procesu schvalování vyskytly závažné připomínky ze strany Ministerstva financí ČR, kvůli kterým je nutné ještě některé parametry nového systému upravit. Oproti původnímu plánu tedy MŠMT v tuto chvíli nedisponuje finálním zněním návrhu nového systému, a proto není možné, aby návrh prezentovali na našem online setkání.

SETKÁNÍ PLÁNOVANÉ NA 24. 3. 2021 TEDY BOHUŽEL MUSÍME ODLOŽIT. Jakmile budeme mít další informace o datu finalizace návrhu ze strany obou ministerstev, budeme Vás informovat o náhradním termínu setkání. Budeme velmi rádi, pokud se ho budete moci zúčastnit. Velmi Vám děkujeme za pochopení a za Váš zájem o dění v této oblasti.

Pokud máte zájem o naši akci v novém termínu, a dosud nejste registrován/a, prosím, vyplňte následující registrační formulář.

publikováno: 18. 03. 2021