Diskusní setkání: NOVÝ SYSTÉM JAZYKOVÉ PŘÍPRAVY NA ZŠ V PRAXI

Přijďte s námi sdílet Vaše vlastní zkušenosti s aplikací nového systému financování a organizace jazykové přípravy ve Vaší škole!

Datum a čas: 1. února 2022 od 15 do 17 hodin
Místo: online, platforma ZOOM
Cena: zdarma

Cílem diskusního setkání je nejen vzájemné předávání zkušeností mezi účastníky, ale zejména společná reflexe stávajícího nastavení systému jazykové přípravy podle aktualizované vyhlášky č. 48/2005 Sb. a jeho efektivity v praxi. Od všech účastníků se očekává aktivní zapojení do diskuse.

Výstupy setkání následně zpracujeme a společně s dalšími podněty z praxe, které sbíráme celý tento školní rok, je budeme komunikovat s MŠMT a budeme apelovat na případné změny systému.

Setkání je určeno pedagogickým pracovníkům z určených i neurčených základních škol a také zástupcům krajských úřadů, které spolupracují s určenými školami.

Registrujte se
. Počet míst je omezen.