Pochvala a poděkování od Pedagogicko-psychologické poradny Ústeckého kraje

Obdrželi jsme pochvalu od Pedagogicko-psychologické poradny Ústeckého kraje, která náš tým velmi potěšila:

,,Děkuji Vám za informaci a za nabídnutou pomoc - vyhledávám ji u METY poměrně často a vždy jste (váš tým) velmi milí a ochotní.
Na vašem portálu jsem poměrně často, vždy tam najdu to, co potřebuji. Svým klientům a školám, se kterými spolupracuji doporučuji stránky Inkluzivní školy a propaguji mimo jiné i vaše učebnice a jinou literaturu. Děláte dobrou práci a hlavně cením váš lidský přístup a ochotu pomáhat. Celému kolektivu i Vám osobně přeji pevné zdraví, radost ze života a hodně slunečných dnů."

Za celý tým METY děkujeme za ocenění naší práce a Vaši podporu!

publikováno: 09. 04. 2020