Pojďte s námi tvořit divadlo!

META, o.p.s ve spolupráci s divadlem Dvě na třetí nabízí v rámci projektu Jako Ty příležitost vytvořit a odehrát divadelní představení na téma migrace a integrace mladých cizinců. Smyslem tvůrčí metody divadla utlačovaných je pracovat s tématy, která se nás osobně dotýkají, vzbuzují v nás emoce, a která bychom rádi změnili.

Hledáme zájemce, Čechy i cizince; předchozí divadelní zkušenosti nejsou nutné. Příprava představení se uskuteční během dvou víkendů v únoru a březnu. Premiéra se odehraje v dubnu v Rock Café a následně proběhne několik repríz v rámci vyučování na školách.

16. ledna 2020 v 16h na adrese META, o.p.s., Žerotínova 35, Praha 3 proběhne první informační setkání potenciálních zájemců a tvůrkyň divadla utlačovaných Dany Moree a Lízy Urbanové.

Pokud se chcete o metodě i předchozích projektech dozvědět víc, jsou k dispozici webové stránky www.dvenatreti.cz nebo můžete napsat na danamoree@centrum.cz či liza.urban@gmail.com.

Pro nezávazné přihlášení na infoschůzku použijte tento formulář, nejpozději do 9. ledna 2020.

Těšíme se na viděnou i společné tvoření

META o.p.s a divadlo Dvě na třetí

publikováno: 21. 12. 2019