POZVÁNKA: Mikulaudace a den otevřených dveří v METĚ

Srdečně Vás zveme na MIKULAUDACI A DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ 6. prosince 2019 v době od 15 do 20 hodin v nových prostorech společnosti META, Žerotínova 35, Praha 3 - Žižkov. Jak název akce napovídá, kromě toho, že otevřeme veřejnosti své dveře, spojíme oslavu Mikuláše s neformální kolaudací.

Připravili jsme pro Vás bohatý program včetně komentované prohlídky prostor, slovo programové ředitelky a představení našich publikací, ukázkových workshopů I Jan Amos chodil do školy v cizině a Češtiny jako druhého jazyka, vánočního tvoření a zábavných aktivit, video místnost a další. Přijde i Mikuláš s čertem a andělem. Neváhejte s sebou vzít doprovod i své ratolesti.

publikováno: 21. 11. 2019