Přinášíme Vám záznam webináře: Žáci s OMJ v době uzavření škol (praktické ukázky možností výuky)

Přinášíme Vám záznam webináře pro pedagogy, který se zaměřil na výuku žáků s odlišným mateřským jazykem v době uzavření škol.

Seznámíte se s konkrétními příklady, jak lze zadávat úkoly pro žáky s OMJ (předměty Člověk a jeho svět a Český jazyk). Poznáte praktické a funkční příklady práce (nejen s těmito) žáky z konkrétních škol. Kromě toho se také dozvíte, jak nabyté zkušenosti uplatníte v běžné výuce.

Webinářem Vás provede lektorka: Mgr. Karolína Dohnalová (META, o.p.s.) a moderátor: Mgr. Vladislav Günter (NPI ČR - APIV B).

Zhlédnout webinář

publikováno: 16. 04. 2020