Rádi byste ve své škole zaměstnali dvojjazyčného asistenta pedagoga? Chcete pomoct s jeho výběrem a proškolením?

META, o.p.s. připravuje od září projekt Dvojjazyční asistenti do škol, ve kterém Vám pomůžeme najít dvojjazyčné asistenty pedagoga. Dvojjazyčným asistentům nabídneme komplexní vzdělávání v tématu podpory dětí/žáků s OMJ.

Pokud chcete získat na dvojjazyčné asistenty finanční prostředky na příští školní rok, máte do 31.5. 2018 poslední příležitost. Znění výzvy najdete na stránkách peníze pro Prahu. Kromě dvojjazyčných asistentů pedagoga můžete žádat finanční prostředky i na intenzivní výuku češtiny jako druhého jazyka. Výzva je určena pražským školám.

Pro více informací nás kontaktujte na info@meta-ops.cz.

publikováno: 21. 05. 2018