Zajímá nás názor SŠ pedagogů!

Sbíráme vyjádření středoškolských pedagogů ke vzdělávání žáků s OMJ. Váš názor nás zajímá!

Téma podpory žáků s odlišným mateřským jazykem a jejich pedagogů na středních školách a středních odborných učilištích dlouhodobě setrvává na chvostu zájmu odborné veřejnosti i Ministerstva školství. Pojďme to společně změnit!

Naším cílem je kromě přímé podpory žáků s OMJ a jejich pedagogů také prosazovat změny systému českého školství tak, aby poskytoval rovné příležitosti i žákům z jiného jazykového prostředí nejen v povinném vzdělávání, ale i v profesní přípravě na budoucí povolání na středních školách a učilištích.

Rádi bychom od Vás – pedagogů z první linie – získali osobní vyjádření názorů, postojů a zkušeností, které budeme využívat při jednáních s odpovědnými institucemi. Dáme Vám hlas, který bude mít váhu.

Prosíme o vyplnění následujícího dotazníku, budeme rádi, když s námi budete sdílet Vaše myšlenky a nápady. Můžete se držet návodných otázek v dotazníku, nebo vyplnit jen vlastní prohlášení. Na závěr nám, prosím, vyplňte údaje o Vás stejně tak jako informaci, zda chcete své vyjádření zveřejnit jmenovitě, či anonymně (s uvedením kraje, pedagogické pozice apod.).

>>>DOTAZNÍK PRO STŘEDOŠKOLSKÉ PEDAGOGY VYPLŇTE ZDE

Předem děkujeme za Váš čas věnovaný vyplnění dotazníku.
Tým META

publikováno: 25. 11. 2021