• Webinář: Úvod do začleňování nově příchozích dětí z Ukrajiny v MŠ

Původní termín 11. října byl z důvodu onemocnění přesunut na 20. října 2022.

Potřebujete poradit, jak se začleňováním nově příchozích dětí z Ukrajiny?
Jak nastavit počáteční adaptaci, jak začít komunikovat s rodiči a jak nastavit jazykovou podporu?

Datum:
20. října 2022 (16:00 - 17:30 hodin) (Původní termín 11. října)
Místo:
on-line, platforma ZOOM
Lektoruje:
Kateřina Poupě, Klára Šuvarská
Rozsah:
2 vyučovací hodiny
Cena:
zdarma

CÍL WEBINÁŘE
Cílem webináře je poskytnutí základních informací k metodickým materiálům a uvedení do tématu práce s dětmi s OMJ v MŠ.
Webinář se věnuje tématu začleňování nově příchozích dětí, procesu adaptace a komunikaci s vícejazyčnými dětmi i jejich rodiči. V neposlední řadě se zaměřuje také na specifika dětí ukrajinského původu a cesty k jejich zapojení do činností s celou třídou.

PRO KOHO JE WEBINÁŘ URČEN
Webinář je vhodný pro pedagogy MŠ, kteří se s tématem podpory dětí s OMJ seznamují.

Kontaktujte nás pro více informací

vzdelavani@meta-ops.cz
773 609 395

Webinář je realizován v rámci projektu Program na podporu pedagogů při vzdělávání dětí a žáků s OMJ, který je podpořen Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy v rámci Výzvy Podpora aktivit integrace cizinců v regionálním školství v roce 2022.

MŠMT logo