• Workshop: Online výuka ČDJ na ZŠ

Workshop je určen pro ped. pracovníky/ce vykonávající svou prac. činnost na území hl. města Prahy.

Datum:
25. ledna 2023 (14:00 - 17:15 hodin)
Místo:
on-line, platforma ZOOM
Lektoruje:
Radka Bernardová
Rozsah:
4 vyučovací hodiny
Cena:
zdarma

CÍL WORKSHOPU
Seznámit účastníky s možnostmi využívání internetových zdrojů, platforem, nástrojů a aplikací při online výuce ČDJ na ZŠ. Účastníci si zdroje prohlédnou, vyzkouší, případně si i sami vytvoří vlastní materiály pro výuku. Poskytnutí vlastních zkušeností s online výukou, sdílením materiálů a propojením se se žáky.

OBSAH WORKSHOPU
• Platforma (Co používáte? Jaké jsou výhody a nevýhody? Pracujete ve skupinách? Použití remote control.)
• Webové stránky jako zdroje materiálů (www.inkluzivniskola.cz, www.sea-l.cz, čestina je hra, obrázky ve výuce)
• Whiteboardy (ukázky využití při výuce)
• Pořizování výstřižků (stříhá celá třída)
• Canva – základy + databanka obrázků
• Využití videa při výuce
• Zadávání domácích úkolů (webové stránky k procvičování)
• Bonus (hlasový záznamník, komiks, gathertown)

PRO KOHO JE WORKSHOP URČEN
Cílovou skupinu představují ped. pracovníci/ce ZŠ. Zájemci/kyně by měli vykonávat svou prac. činnost na území hl. města Prahy.

Kontaktujte nás pro více informací

vzdelavani@meta-ops.cz
773 609 395

Workshop je realizován v rámci projektu iKAP II – Inovace ve vzdělávání, reg. číslo CZ.02.3.68/0.0/0.0/19_078/0021106, který je financován Evropskou unií v rámci Operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání.

/></p>
</body></html>