• Workshop: Posuzování školní zralosti u dětí s OMJ

Workshop je určen pro ped. pracovníky/ce vykonávající svou prac. činnost na území hl. města Prahy.

Datum:
15. února 2023 (14:00 - 17:15 hodin)
Místo:
META, o.p.s. – Žerotínova 1124/35, 130 00 Praha 3
Lektoruje:
Petra Plachá
Rozsah:
4 vyučovací hodiny
Cena:
zdarma

CÍL WORKSHOPU
Cílem workshopu je seznámení účastníků se specifiky při posuzování školní zralosti u dětí s OMJ. V rámci workshopu si představíme některé aktuálně využívané standardizované nástroje pro posuzování školní zralosti. Detailněji se zaměříme na posuzované dílčí oblasti, a to v kontextu dětí s OMJ, kdy je nutné klást důraz na individuální a kvalitativní posuzování jednotlivých oblastí.

PRO KOHO JE WORKSHOP URČEN
Workshop je vhodný pro všechny pedagogy zabývající se vzděláváním dětí s OMJ v MŠ a zároveň pedagogům ZŠ. Zájemci/kyně by měli vykonávat svou prac. činnost na území hl. města Prahy.

Kontaktujte nás pro více informací

vzdelavani@meta-ops.cz
773 609 395

Workshop je realizován v rámci projektu iKAP II – Inovace ve vzdělávání, reg. číslo CZ.02.3.68/0.0/0.0/19_078/0021106, který je financován Evropskou unií v rámci Operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání.

/></p>
</body></html>