Webinář na téma možnosti podpory žáků s OMJ v době hlavních prázdnin

V úterý 16. června ve 13:00 proběhne webinář, který nabídne možnosti podpory, praktické tipy a doporučení, jak mohou žáci s odlišným mateřským jazykem v období hlavních prázdnin zůstat více v kontaktu s českým jazykem. S ohledem na nedávné uzavření škol a složitou situaci, která z toho pro vzdělávání těchto žáků vyplývá, je žádoucí, aby tito žáci i v době hlavních prázdnin neztratili kontakt s češtinou. Jejich učitelky a učitelé mohou v tomto směru sehrát důležitou roli průvodce a rádce jak na to.

Lektoři:
Mgr. Michala Bernkopfová, Ph.D. (META, o.p.s.; bernkopfova@meta-ops.cz)
Bc. Jan Heinrich (META, o.p.s.; heinrich@meta-ops.cz)

Zhlédnout webinář.

Prezentace s odkazy

Dokument "Letní volnočasové aktivity pro děti s odlišným mateřským jazykem aneb Léto s češtinou".

Webinář vznikl v rámci kmenové činnosti Národního pedagogického institutu České republiky
Přehled dalších webinářů NPI ČR naleznete zde.

publikováno: 15. 06. 2020