Webinář: Tvorba výukových materiálů pro vícejazyčné žáky

Hledáte aktuální a praktické inspirace, jak pracovat se žáky s OMJ na ZŠ? Zajímá vás, jaké jsou možnosti tvorby vlastních výukových materiálů pomocí online aplikací? Provedeme Vás světem tvorbou výukových materiálů online a během semináře si několik nástrojů vyzkoušíte – vytvoříte cvičení i si vyzkoušíte cvičení vytvořená ostatními účastníky semináře. Na konci semináře získáte seznam všech zmíněných internetových nástrojů včetně komentářů k  jejich použití.

Datum: 12. října 2022 (14:00 - 18:00 hodin)
Místo: on-line, platforma ZOOM
Lektoruje: Radka Bernardová
Rozsah: 4 vyučovací hodiny
Cena: 980,- Kč / osoba

PŘIHLÁSIT SE

Seminář volně navazuje na seminář "Elektronické zdroje pro výuku češtiny jako druhého jazyka - online". Jeho absolvování však není podmínkou účasti, ale začátečníkům v oblasti on-line výuky DOPORUČUJEME absolvovat nejprve seminář "Elektronické zdroje pro výuku češtiny jako druhého jazyka - online".

Seminář je určen ped. pracovníkům, kteří již znají volně dostupné, připravené pracovní listy a e-learningové programy češtiny.

publikováno: 04. 10. 2022